5 maličkostí, kterými zabydlíte svůj interiér

Fotografie

Všichni to známe z amerických filmů: fotografie těch nejbližších nesmí chybět na pracovním stole žádného šéfa. Pokud si doma nechcete vystavovat právě snímky svých příbuzných, sáhněte po společné fotce s kamarádem nebo po fotografii míst, která jste navštívili a ke kterým máte vztah. Nechte si je zhotovit ve větším formátu, zarámujte a vytvořte tak první osobitou dekoraci svého pokoje.
mořské mušle

Drobný suvenýr

Památka na cesty, které jsme podnikli, obvykle neschází v žádném bytě nebo pokoji. Je poutem s minulostí, oživí vzpomínky na něco krásného, co jsme prožili. Kamínky, mušličky, drobné dárky, zkrátka věci s přidanou citovou hodnotou budou správným a originálním doplňkem vašeho zařízení.

Oblíbená barva

Teplo domova vytvářejí také barvy. Jednotvárnost sektorového nábytku může osvěžit barva, které dáváte přednost, například v detailech, jakými jsou dekorace nebo textilní doplňky. Toto pravidlo je zvláště důležité, pokud nemáte možnost ovlivnit barevnost výmalby a zařízení pokoje. Stávající barvy nemusí být právě váš šálek čaje, proto se nebojte dát najevo své osobní preference a pusťte se i do odvážnějších kombinací.

Předmět zálib

Každý z nás má nějakého koníčka a tato záliba by měla být v našem pokoji znát. Nemusí to být zrovna detailně vypracované plastikové modely nebo doklady naší sběratelské vášně, stačí polička s oblíbenými knihami, hudební nástroj nebo posilovací pomůcky. Takový pokoj svědčí o tom, že jste zajímavá, aktivní osobnost, která se dokáže rozvíjet prostřednictvím svých zálib.
výherní poháry

Trofeje

Výsledky svých úspěchů se všichni rádi pyšníme už od dětských let, proto si zdobíme své příbytky diplomy, medailemi nebo sportovními poháry. Vy, kteří nejste sběrateli sportovních trofejí, nezoufejte. Jistě jste manuálně zruční a můžete se pochlubit něčím, čím překvapíte své přátele. Vlastnoručně zhotovený výrobek nebo s láskou pěstovaná kvetoucí pokojová rostlina určitě budou přitažlivým prvkem vašeho interiéru.

5/5 - (1 vote)