Muži a sms

Určitě vás nepřekvapí, že se sms zprávy staly prostředkem, který ovládl už i vztahy. Tzv. milostné textování o autorovi ale mnoho neprozradí. Co to tedy říká o tom vašem?
Přes sms zprávy lidé komunikují s kamarády, kolegy nebo s tím, koho milují. Má to rozhodně své plusy, jelikož sms zprávou dáte své drahé polovičce najevo, že na ni myslíte. Může mít dokonce i erotický podtext a oživit tak váš milostný život. Mají ale rozhodně i své mínusy.
tanečník na silnici
Nevýhodou může být časová prodleva a nemožnost si vysvětlit věci hned. Může dojít i k nedorozumění nebo nepochopení toho, co chtěl pisatel říct. Ze zprávy člověk těžko vyčte, v jakém rozpoložení je zrovna autor.
Textování by ale ve vztahu nemělo být to hlavní, protože i v sms komunikaci musí být daná pravidla.
Zásadní věci je třeba řešit vždy z očí do očí. Také je potřeba zamyslet se nad tím, jaké zprávy vám vaše druhá polovička posílá.
Sms má několik druhů.
Jedním z nich jsou sms, které jsou strohé a úsporné. Může se jednat o to, že sms přichází jen málokdy a když vám něco potřebuje, raději zavolá. Takový typ muže potřebuje slyšet váš hlas, jelikož má raději tradiční způsob komunikace.
brýlatí muži
Druhým způsobem jsou obecné dotazy. Jak se dotyčný má, jaký měl den apod. Možnosti jsou zde dvě. Projevení zájmu nebo kontrola.
Existují také osobní sms, kdy vám chodí zprávy plné nejrůznějších zážitků a historek. Takový muž je komunikativní a otevřený. Pokud vám nevyhovuje znát podrobnosti jeho dní, je třeba mu to říct.
Setkat se můžete také se stále stejným harmonogramem. V takové situaci nejde o to, co píše, ale kdy píše. Jeho zprávy totiž mohou přicházet vždy ve stejný čas a se stejnou pravidelností. Něco takového je typické hlavně pro muže, kteří jsou hodně zaměstnaní a v práci nemají čas na hrátky s mobilem.
A konečně milostné a sexy sms. Může vám psát, jak velmi mu chybíte, nebo vám mohou přicházet erotické zprávy. O něčem takovém sní většina žen. Je ale potřeba, aby podobné projevování citů zvládat v osobním kontaktu.

4/5 - (1 vote)