Proč milovat second handy?

První důvod je nejspíš úplně jasný – jsou levné. Když máte chuť nakupovat, ale nemáte k tomu dostatečné finanční prostředky, second handy jsou pro vás to pravé. Oblečení, za které byste v butiku zaplatili jmění tu mají téměř zdarma. Deset věcí do pěti set korun? Když si vyberete správně, proč ne?
dámské oděvy
Při prozkoumávání přeplněných poliček a stojanů na oblečení nikdy nevíte, co najdete. Možná, že ten značkový kabát z předloňské kolekce bude právě tady! A i kdyby ne, moment překvapení je vždycky příjemný, stejně jako cena za takový poklad.

Je vysoce pravděpodobné, že s vybraným kouskem oblečení už nikoho jiného nepotkáte. Oblečení je tu originální. Většina lidí, co dají své oblečení na prodej do second handu už ho nějakou dobu vlastnila. Což mu dodává nejen jistou osobnost, ale také minimálně osmdesáti procentní možnost, že už se neprodává. A originální styl je v dnešní době téměř vzácnost.
nákupní tašky a blondýnka
Můžete tu najít poklad. Kdo ví, možná že ten napůl rozbitý gramofon tam vzadu je tak starodávný, že byste za něj dostali jmění! Jedno je jisté, jestli to nikdy nezkusíte, nikdy se nedozvíte, zda je vaše domněnka správná.

Pokud začínáte žít sami nebo se jen stěhujete, second hand vám může hodně pomoct. Levné vybavení se do nového bydlení hodí snad každému, vzhledem k tomu, že většinu peněz jste už utratili za samotné útočiště. Nikdo neříká, že všechny ty retro obrazy a sošky jsou pěkné, ale určitě jsou levné!

Jste sběratel? Je dost možné, že tu najdete to poslední autíčko do vaší sbírky sporťáků! Hodně lidí, co se chce věcí jednoduše jen zbavit si často ani neuvědomuje jejich hodnotu, což může být výhodou právě pro vás! Papírové známky tu nejspíš nenajdete, ale vždycky můžete začít sbírat třeba vyšívané kovbojské boty!
vějíř bankovek a mince
A nakonec – měli bychom dělat vše pro své životní prostředí. A to second handy podporují. Odložení starých židlí do takového ‘sekáče’ je daleko ekologičtější než je spálit na zahradě. To samé samozřejmě platí i pro oblečení a ostatní věci.

5/5 - (3 votes)