Snubáky jako nezbytná součást svatebního obřadu

Až se rozezní svatební zvony a vy si s vaším partnerem řeknete ono nádherné „ano“, přijde ta správná chvíle k tomu, abyste si navzájem nasadili vaše svatební prsteny. A protože je to na celý život, tudíž tento šperk budete neustále nosit a mít ho na očích, nestačí vám jen tak ledajaké obyčejné kroužky, které většinou tak dlouhou dobu nevydrží. Pořiďte si kvalitní a perfektně propracované šperky, které vydrží všechno a na které se bude hezky dívat i po dlouhých letech.

snubní prsteny

Jaký zvolit styl snubáků

Při vybírání vašich snubáků se jistě pozastavíte nad tím, jaký styl zvolit a které pro vás budou ty pravé. Dejte na instinkt a vyberte takové, které vás zaujmou na první pohled. Protože většinou ta první volba je v závěru tím správným rozhodnutím.
Oba dva společně s vaším budoucím manželem můžete mít naprosto identické prsteny, lišící se jen ve velikosti. Nabízíme dlouhou řadu různých velikostí, které padnou všem. Anebo se může ten váš odlišovat osázenými kamínky v podobě briliantů nebo diamantů. Váš snubák tak bude působit ženštěji. Pokud ovšem sháníte něco speciálního a ojedinělého, tak i pro vás se v nabídce najde nějaký ten zajímavý šperk, který vás nadchne svou originalitou a zajímavým zpracováním až do největších detailů.

svatebčani

Ojedinělý design vám také nabídnou snubní prsteny v kombinaci bílého a červeného zlata. Na památku si také můžete nechat vyrýt libovolný text, což nejčastěji bývají iniciály, jména nebo datum svatby. Při vyrytí data svatby pak třeba pánům nebude hrozit, že by zapomněli na společné výročí. Stačí se jen podívat dovnitř prstenu a je to. Praktické, že?

Pořiďte si již v začátcích příprav onoho velkého dne vaše krásné snubáky, které jsou jednou z nejdůležitějších věcí příprav, abyste se nadále mohli s klidem věnovat dalšímu zařizování.

5/5 - (1 vote)