TOP 5 tipů, kde brát inspiraci na plesovou sezonu

Každá žena, pokud už se chystá na společenskou událost, tam touží zazářit. Je jedno, jestli je to její maturitní ples, svatba kamarádky, hasičský ples u rodičů na vesnici, nebo Ples s Opeře. Stejně tak nezáleží, zda se rozhodne vzít si na sebe obrovitánskou róbu, malé černé, anebo společenský overal. Důležité je vhodně zvolené oblečení vzhledem k prestiži události.
výrazné plesové šaty
Pokud ovšem trpíte tím, že každý rok ze svých šatů buď zhubnete, nebo přiberete, případně se vám změní vkus a najednou máte pocit, že si takovou hrůzu už nikdy nemůžete obléct, pak před sebou máte úkol věčného vybírání nových kousků. Kde ale načerpat inspiraci, když ne a ne najít ty správné?
Filmové premiéry
U surfování po internetu se vždy vyplatí zastavit v bulvární sekci a prolítnout módní policii ze společenských událostí a červeného koberce. Přestože natolik bohatou róbu s desetimetrovou vlečkou, jakou obvykle hvězdy nosí, si na bál asi nevezmete, můžete se podívat na střihy, materiály, barvy… a třeba vás osloví něco, na co byste se v obchodě sama od sebe nepodívala.
zdobené lodičky
Módní přehlídky
Nemusíte na módní přehlídky chodit, stačí se jednou za čas podívat na galerie, co se na nich objevilo. Samozřejmě futuristické modely světových návrhářů nejsou to pravé ořechové, ale většina konfekcí a značek pořádá jednou za čas prezentace pro příští sezónu a podobně. Tam už se něco vybrat dá.
Obchody
Společenská móda se prodává celoročně, a pokud ne zrovna ve vašem oblíbeném butiku, určitě stojí ve výlohách mnoha jiných obchodů, které míjíte. Dělejte si v hlavě škatulky modelů, kterou byste na příští sezónu chtěla zvažovat, ať později víte, co hledáte.
květinové náramky
Časopisy
Při čekání u kadeřnice, na nehtech, na kosmetice, nebo i u doktora – projíždějte si katalogy. Každý dámský časopis má módní sekci a každý bulvární časopis o módě hodně píše. Inspirujte se novinkami!
Kamarádky
Ne nadarmo jsou obvykle naší největší studnicí moudrosti kamarádky. Stačí jeden dva rozhovory o tom, že nemáte co na sebe, a vymyslíte společně takovou záplavu nápadů, že sama byste bádala celé roky. Kamarádka s vámi navíc může zajít i nakupovat a zkonzultovat případné modely.

3.3/5 - (3 votes)